Hero Tedarik Hakkında

Hero Tedarik, şirketlere kurumsal tedarik ve satın alma hizmeti sunar. Kaliteli ve uygun fiyatlı tedarik anlayışıyla ilerleyen Hero Tedarik, uzman kadrosu sayesinde verimli bir satın alma süreci kurgular ve yönetir.

image
image

Uzman Kadro

image

Tedarik Deneyimi

image

Yüksek Kalite

Neden Hero Tedarik?

Hero Tedarik, genç ve dinamik kadrosuyla kurumlara en uygun tedarik süreçlerini kurgular. 

Misyonumuz: Müşterilerimize kaliteli ürün seçenekleri ve rekabetçi fiyatlar sunarak, sürdürülebilir ve yenilikçi modeller ile işletme süreçlerini kolaylaştırıcı çözüm ortaklığı yapmak.

Vizyonumuz: Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde, hikayelerine ortak olduğumuz firmaların hayatlarını kolaylaştıran butik ve uluslararası kurumsal tedarik zinciri hizmeti sunmak.

image
36
Yönetilen Kurumsal Tedarik Süreci
image
70 +
Mutlu Müşteri
image
Tedarik Edilen Farklı Ürün
image

4 konteynır Nitril Eldiven satın aldık. Kesintisiz ve sorunsuz bir tedarik zinciri süreci ile kritik bir süreçte elimize ulaştı. Teşekkürler.

Mike Hanna
Danimarka Sağlık Bakanlığı
image

Kurumsal tedarik alanında memnun olduğumuz rekabetçi ve güvenilir bir firma. Tavsiye ederiz.

Savaş Bey
Swissotel Satın Alma Direktörü
image

Kurumsal tedarikte süreklilik arz eden, ürün çeşitliliğinde geniş ürün gamına ulaşabildiğimiz büyük destek veren bir firma. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Ceren Hanım
Fiba Perakende Satın Alma Uzmanı
image

These guys are awesome! Each time I needed their help, their response was quick and very helpful. Also, the theme is very flexible. Five stars from me for everything! I truly recommend this theme!!!

Galini Samba
Envato User