Ofis Sarf MalzemeleriOfis Sarf Malzemeleri

MyHeroKidz, ofis sarf malzemeleri alanında; karton bardaktan temizlik malzemesine, fotokopi kağıdından çöp poşetine kadar geniş ürün yelpazesiyle kurumsal şirketler için hızlı tedarik olanağı sunmaktadır.
gida

Gıda Malzemeleri

Gıda ürünleri, Erzak paketleri, çay, kahve, şeker ya da diğer gıda ürünleri işletme yönetiminin başlıca gider kalemleridir. MyHeroKidz kurumların gıda ve temizlik malzemelerine yönelik fiyat talebini, yüksek kaliteli ürünleri, minimum fiyatlar ile pazarda müşterileri ile buluşturuyor.

Fabrikalar ve diğer toplu yaşam alanları gıda malzemelerinin en çok talep edildiği yerlerdir. Bu işletmelerin tüm gıda tedariklerini MyHeroKidz olarak üstleniyoruz.

Kırtasiye Malzemeleri

Kırtasiye malzemeleri; ofis ihtiyaçlarının başında gelmektedir. İş ortamının büyük bir kısmında ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerinin işlevsellliği,yapılmakta olunan işin kolaylaştırılması adına önemli katkı sunar. Doğru kalite ve standartlarda seçilen bu malzemeler zaman tasarrufu sağlarken, yapılmakta olunan işin başarıyla sonuçlanmasında büyük etkendir.

MyHeroKidz’in kırtasiye malzemeleri kataloğu, işletme içerisinde vazgeçilmezler arasında olan ; A4 kağıdı, yazı tahtası, karton klasörler, masaüstü gereçleri, evrak rafları,dosya, klasör, yapışkan notlar, hesap makineleri vb. kırtasiye ürünlerinin, geniş ürün yelpazesi ile tek sayfada kolay ve etkili bir şekilde müşterilerine tedarik hizmeti sağlamaktadır.

School supplies green color and blank white notebook on blue pastel background, top view, copy space. Back to school concept
bilgisayar-sarf

Bilgisayar Sarf Malzemeleri

MyHeroKidz olarak değerli müşterilerimize ofis ve özel çalışma ortamlarında ihtiyaç duydukları laptop, ofis telefonu, klavye ve mouse, yazıcı ve yazıcı kartuşu, ekran kartı, anakart ve  işlemci gibi bilgisayar sarf malzemelerine yönelik satın alma çözümleri sunmaktayız.

Fotokopi Kağıdı

Geçmişten bugüne işletmeler için fotokopi kağıtları; etiketler, sunumlar, belgeler yazdırmak için sıklıkla kullanılmaktadır.Kaliteli bir A4 kâğıdı temin edilirken dikkate edilmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır. 

Doğru ürünü doğru adresten alabilmek için kâğıt ağırlığı, kullanım amacı, cilası gibi pek bilinmeyen özellikler hakkında bilgi sahibi olmak önem arz eder. MyHeroKidz bu konuda tecrübe ve uzmanlığı ile değerli müşterilerine tedarik edeceği fotokopi kağıtlarını uygun fiyatlarla ve sürdürülebilir kalite ile satın alma hizmeti sunmaktadır.

Female office worker carrying folders and files in the archive, administration and business concept
Basket with cleaning products on blue background. Cleaning with supplies, cleaning service concept. Copy space

Temizlik Malzemeleri

MyHeroKidz hastane, fabrika, otel vb. kurumsal şirketlere gıda ve temizlik
malzemelerinin toptan satışını yapmaktadır. İşletmelerin temizlik sarf malzemeleri(temizlik bezi, bulaşık süngeri vb.), Temizlik kimyasalları(çamaşır suyu koku giderici vb.), Temizlik kağıtları(kağıt havlu vb.), Kullan-at gıda dışı malzemeler(çöp poşeti vb.), Gıda Ürünleri, Erzak paketleri, çay, kahve, şeker ya da diğer gıda ürünleri işletme yönetiminin başlıca gider kalemleri dir. MyHeroKidz kurumların gıda ve temizlik malzemelerine yönelik fiyat talebini, yüksek kaliteli ürünleri, minimum fiyatlar ile pazarda müşterileri ile buluşturuyor.

Fabrikalar ve diğer toplu yaşam alanları gıda ve temizlik malzemelerinin en çok talep edildiği yerlerdir. Bu işletmelerin yaşam alanlarında maksimum hijyen koşullarını sağlama ihtiyacını yüksek kalite standartlarında geniş ürün yelpazemiz ile tedarik etmekteyiz.

Teklif Al