Kullan-At ÜrünlerKullan-At Ürünler

MyHeroKidz, bireysel hijyen alanınıı toplu yaşam alanımız olan ofis ortamlarına taşımaya yardımcı olmaktadır.
kullanaturun

Kullan-At Ürünler

MyHeroKidz Kullan-At ürünleri hem zaman tasarrufu hem hijyen sağlar. Çalışma hayatımızda işlerimizi mümkün olan en yüksek hızda bitirmeye çalışırız.Bu hızı sağlarken bazen yemek yemek gibi gündelik rutinlere vakit ayıramayabiliriz.Vakit ayırmış olsak bile yemek kalıntıları, bulaşık yıkama, yıkanan ürünlerin hijyenini sağlamak oldukça zordur.

Bu gibi durumlarda pratik çözümler sunan MyheroKidz’in kullan-at ürünleri, bireysel hijyen alanımızı toplu yaşam alanımız olan ofis ortamlarına taşımamıza yardımcı olmaktadır.

Karton Bardaklar

Çay, kahve, su ile karşıladığımız günlük sıvı tüketimini hijyenik araçlar ile yapmak önemli bir konudur.Karton Bardakları steril ambalajları sayesinde dilediğiniz stok adedi ile MyHeroKidz ile sipariş verebilir ve  mutfak dolapları, çekmeceler,su sebilleri yanında bolca bulundurabilirsiniz.

    

kartonbardak
pipet

Pipetler

 Sıvı tüketim işlevinde kolaylık sağlayabilmek için pipetler tercih edilir. İster baskılı ister baskısız,(baskılı ürünlerde kullanılan boyaların insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.) MyHeroKidz sayfasında kullan-at ürünler içerisinde renk seçenekleri ile  mevcuttur.

MyHeroKidz pipetleri;

  • Kullanışlı ve hijyeniktir.
  • Tek kullanımlık pipetler çok kez kullanılmaz..
  • Estetik açıdan daha güzel görünüm sağlar.

Plastik Kullan-At Ürünler

  Online e-ticaret sitemiz MyHeroKidz.com ile alınan kullan-at ürünlerinin satışı oldukça yüksektir.Kurumsal yada bireysel müşteriler işletmelerinde yeme içme ihtiyaçlarını karşılamak için toplu sipariş yolu temin etmektedirler.

     Kullan-at ürünler içerisinde en çok tabak ve bardaklar tercih edilmektedir.Farklı boyut ve markadaki tabak seçenekleri arasından sizin için uygun olan boyut ve markayı seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

kullanat
kolonya

Kolonya

Kolonyalar uzun yıllardır hijyen ihtiyacımızı karşılayan ürünler olmakla beraber pandemide talep daha da artmıştır. Bu taleplere karşılık piyasada artan kolonya çeşitleri ve alternatifleri  kalite ve orijinallik kaygılarına yol açmaktadır. 

Tam da bu noktada MyHeroKidz olarak, uzman kadromuz ile doğru kalitede ürünleri, orijinal sertifikaları ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Teklif Al